Majú problém, keď hrám golf. Hrajú ho aj iní, ohradil sa Gareth Bale

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Gareth Bale sa v posledných rokoch stal terčom kritiky fanúšikov. Dôvod je celkom pozoruhodný. Má uprednostňovať golf pred futbalom.

Wales, golf a Madrid. V takomto poradí. Takto to vidia fanúšikovia Walesu v súčasnom stave kariéry Garetha Balea. Bale sa nikdy netajil tým, že si rád zahrá golf. Je doslova golfovým nadšencom a určite by si vedel predstaviť hrať golf na profesionálnej úrovni. Negatívnemu postoju fanúšikov smerom na jeho hranie golfu ale Walesan nerozumie.


"Hrať golf by pre mňa nemal byť žiaden problém, ale nie je tomu tak. Mnoho ľudí má problém s tým, že hrám golf. Nerozumiem ale, aký na to majú dôvod. Hovoril som o tom s lekármi už niekoľkokrát a všetkým sa to zdá absolútne normálne," hovoril Bale v rozhovore v golfovom podcaste.


"Hlavne médiá majú také chápanie, že to pre mňa nie je dobré, že to môže spôsobovať zranenie, že by som radšej mal oddychovať," hovoril Bale. "Pozrite sa ale napríklad do Ameriky. Stephen Curry hrá golf aj ráno pred zápasom. Keď ale ja hrám golf dva dni pred zápasom, každý sa pýta, že čo to robím," zdôraznil Bale. "Nemyslím si, že fanúšikov Realu Madrid zaujíma môj golf," dodal ešte Bale.