Má ešte Real Madrid záujem o Pogbu? United znížili nároky

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Má ešte vôbec Real Madrid záujem o zisk francúzskeho futbalistu Paula Pogbu?

Po tom, čo sa minulý týždeň v Anglicku uzavrelo prestupové okno, sa okolo Pogbu stíšilo. Francúz cez víkend nastúpil za Manchester United, v šlágri proti londýnskej Chelsea si pripísal dve podarené asistencie. Po zápase ale nevedel zaručiť svoju budúcnosť. V Manchestri s ním ale počítajú. Má oňho ešte stále záujem Real Madrid?

United znížili svoje nároky

Ako dnes informovali anglické médiá, Paul Pogba chce odísť z Old Trafford. Anglický denník Mirror uvádza, že Manchester United žiada 160 miliónov €, to je približne o 20 miliónov menej, než United žiadali predtým. Na druhej strane ale program El Chiringuito de Jugones v Španielsku informoval, že Real Madrid už o Pogbu záujem nemá a jeho nákup zatiaľ vylučuje.


Real Madrid má aktuálne plné ruky práce s Neymarom a rád by priviedol aspoň Van de Beeka, ktorého dnes čaká možno posledný duel v drese Ajaxu Amsterdam. Pogba ale môže urobiť svoju časť práce - byť nespokojný. United tak môžu začať znižovať prehnané nároky a Real Madrid sa vráti na scénu. Aktuálne, navyše po tom, čo United nepriviedli žiadnu náhradu do stredu poľa, vyzerá Pogbov prestup do Madridu ako nemožný.