Lobotka by mohol pôsobiť v anglickej Premier League, údajne je v hľadáčiku „karameliek"

v kategórii: Futbal 0

Stanislav Lobotka patrí medzi najdôležitejších hráčov klubu a v pondelok odohral svoj jubilejný 50. zápas v najvyššej španielskej súťaži. LIVERPOOL 9. januára (WebNoviny.sk).

Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka sa najnovšie ocitol v hľadáčiku klubu z anglickej Premier League FC Everton.

Everton je ochotný zaplatiť 25 miliónov eur

Podľa britského periodika Liverpool Echo ho chce klub zo štadióna Goodison Park angažovať počas najbližšieho leta, pričom je ochotný za jeho služby zaplatiť 25 miliónov eur.

Dvadsaťštyriročný záložník je tak na zozname potenciálnych želaní ďalšieho veľkoklubu, keďže podľa viacerých talianskych médií majú o rodáka z Trenčína dlhodobý záujem aj Inter Miláno či SSC Neapol.

Odohral 50. zápas v La Lige

Lobotkovi sa aktuálne darí u jeho španielskeho zamestnávateľa Celta Vigo.

Slovák patrí medzi najdôležitejších hráčov klubu a v pondelok odohral svoj jubilejný 50. zápas v najvyššej španielskej súťaži, keď doma nastúpil proti Athleticu Bilbao (1:2) a na trávniku pobudol do 64. minúty.

Doposiaľ má na svojom konte jednu gólovú asistenciu. V prebiehajúcom ročníku zasiahol do dvanástich ligových meraní síl. Ostatných šesť vynechal pre novembrové problémy s členkom. Upozornil na to web eldesmarque.com.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.