Kto bol vinníkom šokujúcej remízy? U fanúšikov Realu Madrid obstál len jediný hráč

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Zinedine Zidane nasadil na ligový duel proti Celte Vigo prekvapivé mená, jeho tím i napriek tomu siahal po výhre.

Stratiť doma body už v pokročilej fáze sezóny proti tímu zo zostupového pásma sa z pohľadu Realu Madrid dá označiť za zlyhanie. Podobných strát už si Los Blancos zažili viac, preto každá ďalšia bolí väčšmi. Nebolo to však iba o šťastí či nešťastí. Novinárom a fanúšikom sa po zápase nepozdávali výkony viacerých hráčov. Po vypadnutí v pohári to bol pre Real Madrid ideálny zápas. Mali týždeň prípravy a týždeň oddychu po zápase, no i tak pustili ligové body po prvý raz v roku 2020.


Medzi fanúšikmi po zápase neobstálo viacero hráčov. Skritizovaný bol najmä útočník Karim Benzema, ktorý v závere spálil veľkú tutovku. Gól dal naposledy proti Atléticu Madrid, z posledných ôsmich ligových kôl dal iba jediný gól. Kritiku si vypočul aj strelec gólu na 2-1, Sergio Ramos. Pri oboch góloch Celty sa obaja obrancovia Bieleho baletu nechali dokonale zaskočiť.


Najkritizovanejším mužom bol snáď Marcelo, ktorému sa ale snaha nedala uprieť, dokonca aj nahrával Kroosovi pri prvom góle domácich. Posledná akcia zápasu bola jeho zablokovaná strela, podobných pokusov bolo v zápase neúrekom. Za ďalší nevýrazný výkon si aj mierny piskot na štadióne vypočul Gareth Bale. Fanúšikovia nechápu, ako mohol byť druhý zápas po sebe v základnej zostave na úkor hráčov ako Vinícius či Rodrygo.

Jediným hráčom, s ktorým boli fanúšikovia Realu Madrid po zápase spokojní, bol Eden Hazard. Po takmer troch mesiacoch zranenia hral Hazard výborný duel, v závere by sa pri útoku svojmu tímu hodil. Ako sám priznal, v závere už cítil únavu. Real Madrid bude potrebovať jeho výkony na 100% najmä v zápasoch proti Manchestru City a Barcelone.