Krutý Zidane k Baleovi? Zidane nie je na vine, tvrdí Baleov agent

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Jasnejší sa už ani byť nedalo. Zinedine Zidane oficiálne potvrdil odchod Garetha Balea z Realu Madrid. Na vkus mnohých možno až príliš rázne.

Zidane, ktorý sa vždy len usmieva a nechce komentovať odchody, či príchody a rôzne špekulácie, pritvrdil. "Bale nehral, pretože klub pracuje na jeho odchode. Snáď to bude bezodkladné. Keby sa to stalo zajtra, ešte lepšie," hovoril médiám po zápase s Bayernom Mníchov v Houstone Zidane, pričom novinári sa nestačili čudovať. Jeho slová obleteli svet.

Problém nie je v ich vzťahu

"Nie je to nič osobné. Ale musím sa rozhodnúť a je najlepší čas to zmeniť," hovoril o pozícii Balea Zidane. Bolo to smerom k Baleovi možno až príliš indiskrétne, ba až takmer kruté? "To nie je Zidane, ktorý tlačí Balea k odchodu, alebo ho vyháňa. On sám chce odísť," hovoril agent Garetha Balea.


"Stále je Bale jedným z piatich najlepších hráčov na svete. Svoju kariéru bude pokračovať v skvelom klube," potvrdil ďalej Barnett, agent waleského futbalistu. "Odchod je rozhodnutím trénera aj hráča," hovoril ešte spätne Zidane. Baleov odchod nie je žiadnym prekvapením, len sa zrejme očakávalo, že sa situácia neotočí o 180 stupňov takmer z ničoho nič.