Kmotrík ml. je späť, opäť sa stal generálnym riaditeľom Slovana Bratislava

v kategórii: Futbal 0

Tejto funkcie sa vzdal v septembri minulého roka, keď po odchode viacerých blízkych spolupracovníkov z klubu si nevedel ďalej predstaviť pokračovanie na tomto poste.

3.3.2023 (SITA.sk) - Ivan Kmotrík mladší sa stal staronovým generálnym riaditeľom slovenského futbalového majstra ŠK Slovan Bratislava. Tejto funkcie sa vzdal v septembri minulého roka, keď po odchode viacerých blízkych spolupracovníkov z klubu si nevedel ďalej predstaviť pokračovanie na tomto poste. Po niekoľkých mesiacoch sa však rozhodol vrátiť a pokračovať v doterajšej práci.

Syn majiteľa, prezidenta a predsedu predstavenstva klubu Ivana Kmotríka st. nastúpil do pozície generálneho riaditeľa bratislavského Slovana v roku 2015.

Slovan počas jeho éry získal štyri majstrovské tituly po sebe, štyri Slovenské poháre a trikrát účinkoval v skupinovej fáze európskej pohárovej súťaže.„Belasí" sú momentálne v tabuľke Fortuna ligy 2022/2023 na druhej priečke tabuľky za vedúcim FC DAC 1904 Dunajská Streda. V stredu postúpili do semifinále Slovenského pohára a na budúci týždeň sa predstavia v prvom zápase osemfinále Európskej konferenčnej ligy 2022/2023 proti švajčiarskemu FC Bazilej. Slovan Bratislava a FC Bazilej spolu hrali v EKL už v základnej skupine, slovenský tím doma remizoval 3:3 a vonku zvíťazil 2:0.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.