Keylor Navas pozná svoju budúcnosť v Reale Madrid

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Ostane ale neostane brankár Keylor Navas v Reale Madrid? Bude i naďalej robiť dvojku Thibautovi Courtoisovi? Na tieto otázky by sme sa mohli dočkať odpovede.

Po poslednej sezóne bolo jasné, že systém dvoch kvalitných brankárov nemá v Reale Madrid dlhú životnosť. Jednotkou ale mal ostať Thibaut Courtois, ktorého minulý rok Real Madrid priviedol za približne 35 miliónov €. Budúcnosť Keylora Navasa tak mala byť viac než neistá. Jeho odchod sa ale značne skomplikoval.

Keylor Navas pozná svoju budúcnosť

Kostarický brankár chcel zamieriť inam, v poslednom zápase sezóny to dokonca vyzeralo na rozlúčku. Lenže je tu niekoľko problémov. Záujem napríklad mali aj také kluby ako PSG. Pritom, aký vysoký má Navas ročný plat, si ale nikto neželal zaplatiť zaňho vysokú prestupovú čiastku. Za daných okolností si aj sám Navas žiadal odchod zadarmo. To mu ale klub zamietol a jeho vysoký plat nikto nechce.


Preto to aktuálne vyzerá tak, že Keylor Navas nemá žiadne ponuky a aktuálne trávi prázdniny v Kostarike so Sergiom Ramosom. Keď sa 8. júla začne predsezónna príprava Los Blancos, Keylor Navas sa bude hlásiť do služby. V Madride by mal zotrvať ešte o jednu sezónu viac. Napokon to na žiaden odchod nevyzerá a Real Madrid zažije minulosezónne deja-vu s brankármi.