Káder Spartaka Trnava opustilo sedem hráčov, prípravu na jarnú časť začali s Turňom aj juniormi

v kategórii: Futbal 0

V úvode prípravy môže nový tréner Spartaka Michal Ščasný pracovať s 33 hráčmi, vrátane doterajších opôr brankára Martina Chudého, obrancu Borisa Godála či stredopoliara Erika Grendela. TRNAVA 7. januára (WebNoviny.sk).

Úradujúci slovenský futbalový šampión FC Spartak Trnava odštartoval prípravu na jarnú časť sezóny 2018/2019 vo Fortuna lige v pondelok s obmeneným kádrom i novým vedením klubu.

Opory tímu

V úvode prípravy môže nový tréner Spartaka Michal Ščasný pracovať s 33 hráčmi, vrátane doterajších opôr - brankára Martina Chudého, obrancu Borisa Godála či stredopoliara Erika Grendela.

Káder Trnavy po jesennej časti spestrenej účasťou v skupinovej fáze Európskej ligy opustili Marek Bakoš, Erik Jirka, Lukáš Greššák, Martin Tóth, Ali Ghorbani, Andrej Kadlec a Matej Oravec. Naopak, Spartak sa posilnil o obrancu Matúša Turňu z Podbrezovej.

Mihálik sa vrátil z hosťovania

Do prípravy sa zapojilo i jedenásť ďalších hráčov, ktorí počas jesene hrali za trnavskú juniorku či dorastenecký tím. Z hosťovania v Lokomotíve Košice sa vrátil nazad Lukáš Mihálik.

Riaditeľom klubu je doterajší PR manažér Marek Ondrejka, generálnym manažérom sa stal Marián Černý. V dozornej rade figurujú Ivan Minárčiný, Branislav Kriška a Marián Hýbela.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.