José Mourinho prehovoril o svojej budúcnosti, spomenul aj Real Madrid

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Portugalský manažér José Mourinho odišiel z Manchestru United pod veľkou paľbou kritiky, ale záujem o jeho služby je i naďalej na mieste.

José Mourinho už nejaký ten piatok nemá zamestnávateľa, ale to sa zrejme čoskoro zmení. Nevedno, ako dlho bude toto obdobie trvať, pravdepodobný je scenár s jeho angažovaním až v lete, ale jeden nikdy nevie. Jeho meno sa spomína s návratom do Realu Madrid a taktiež s návratom doma do Portugalska. K všetkému sa Portugalčan vyjadril.

Mourinho potvrdil, kam určite nepôjde

Portugalské médiá v posledných dňoch špekulovali nad tým, žeby sa Mourinho mohol vrátiť do svojej vlasti, záujem by mala Benfica Lisabon. "Návrat do Portugalska momentálne v pláne nemám. Pre Benficu nie som jednou z možností," hovoril José Mourinho. Návrat do Portugalska teda vylúčil, čo ale návrat do Realu Madrid? Tam už bol Mourinho celkom tajomný.


"Keď sa nejaký hráč alebo tréner niekam vráti a je tam chcený, znamená to, že tam dokázal niečo pozitívne," hovoril José Mourinho. Fanúšikovia Realu Madrid sa nevedia zhodnúť nad tým, či by si želali návrat portugalského trénera. Netreba zabúdať, že Mourinho s Realom Madrid vyhral ligový titul a po rokoch ho dotiahol do semifinále Ligy majstrov, na druhej strane s klubom získal za tri roky iba tri trofeje.