Jeden nevydarený zápas a... Cristiano Ronaldo si vypočul tvrdú kritiku!

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Cristiano Ronaldo zažíva veľmi kvalitnú sezónu za Juventus Turín v talianskej Serii A. Juventus má ale od titulu pomerne ďaleko.

Určite má ale k titulu bližšie než pred týždňom. Juventus Turín v stredu vyhral na milánskom San Sire proti neporazenému lídrovi AC Milánu 3-1 a vrátil sa späť do boja o ligový titul. Najlepší strelec Serie A, Cristiano Ronaldo, ale nefiguroval ani pri jednom góle mužstva, ktoré vedie Andrea Pirlo. To pritom len cez víkend Ronaldo vsietil dva presné zásahy.


Za nevydarený výkon si ale vypočul ostrú kritiku. "Nemal žiaden vplyv na hru, bol nevýrazný, ignorovaný svojimi spoluhráčmi a nebol pri žiadnej významnej akcii tímu," píše kritické slová taliansky denník Gazzetta dello Sport. "Prečo ho v druhom polčase nevystriedal tréner namiesto Paula Dybalu? Aby sa nedotkol jeho neohrozeného postavenia... A keby hral Dybala ako Ronaldo?" píše ďalej taliansky denník.

Ani pro-turínsky denník Tuttosport nebol veľmi priaznivý k Ronaldovi, keď mu za zápas dal známku len 6,5, nebol až tak kritický ako Gazzetta dello Sport. Aj takýto je život Cristiana Ronalda v Turíne. Jeden nevýraznejší výkon a okamžite obrovská dávka kritiky.