Je najlepší útočník na svete, chválil Hazard spoluhráča. Prehovoril aj o svojej adaptácii

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Eden Hazard po pozvoľnejšom rozbehu do sezóny konečne pripomína toho hráča, za ktorého Real Madrid v lete utratil cez 100 miliónov €.

V poslednom zápase za Los Blancos žiaril, za Belgicko zaznamenal dva góly a jednu asistenciu v jednom polčase. "Zlepšuje sa každým dňom," chválil ho jeho reprezentačný tréner Roberto Martínez. Hazard sa už pomaly udomácňuje aj v Madride. "Zatiaľ sa cítim komfortnejšie v reprezentácii ako v Madride, ale to je prirodzené. Automatizmy a návyky sa nevyrobia za deň, ale sme na najlepšej ceste," hovoril Hazard.


"Myslím si, že už taký mesiac mi v Reale Madrid všetko ide tak, ako má. Začali sme vyhrávať a to mi pomohlo. Cítim sa výborne, no musím v tom vytrvať," vravel o svojich súčasných pocitoch z pôsobenia v Madride belgický ofenzívny hráč.


Zároveň si zrejme našiel svojho nového obľúbeného spoluhráča. "Teraz, keď som s ním hral po boku nejaké tri či štyri mesiace, musím povedať, že je to ten najlepší útočník na svete. A to nielen pre plnenie si úlohy útočníka. On robí lepším aj každého hráča okolo seba," vyzdvihol Hazard spoluhráča Karima Benzemu. "Je to škoda, že nemôže hrať za reprezentáciu, ale na druhej strane, vždy sa lepšie hrá proti tímu bez neho," poznamenal ešte Hazard.