Jasný signál trénera Pochettina: Aká je budúcnosť Mbappeho v PSG?

v kategórii: Futbal autor: Bohumil Ďobo 0

Prestupové špekulácie neutíchajú! Francúzsky reprezentant Kylian Mbappe je spájaný s odchodom do Realu Madrid. K situácii sa vyjadril aj tréner PSG Mauricio Pochettino.

Hlavní funkcionári Paríža Saint-Germain chcú udržať Francúza vo svojom klube. Ale nebude to jednoduché, pretože o jeho služby sa intenzívne zaujíma Real Madrid.

Leonardo, športový riaditeľ PSG, sa pred nedávnom vyjadril, že Real Madrid treba za toto neustále dotieranie potrestať. Podľa jeho slov je hlavným cieľom Florentina Pereza získať Mbappeho zadarmo.

Francúzsky reprezentant pred začiatkom sezóny prezradil, že chce prestúpiť do španielskeho veľkoklubu.

Tréner Pochettino chce, aby v PSG zostal.

"Je to pokojný chlapec, je to veľká osobnosť. Je veľmi spoločenský, má vo veciach jasno a miluje futbal. Na to, že má 22 rokov je veľmi vyspelý. Kylian sa rozhodne, čo musí urobiť.

Klub urobí všetko, aby si ho udržal, pretože to je jeden z najlepších hráčov na svete. Ale situácia je otvorená a v budúcnosti sa môže stať čokoľvek, pozícia spred niekoľkých mesiacov sa môže zmeniť. Sú tu možnosti na to, aby sme ho presvedčili zostať," cituje argentínskeho trénera web goal.com.