James sa pred zápasom Realu porozprával so Zidanom. Zhodli sa

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Pred posledným ligovým vystúpením Realu Madrid opäť raz zaujal prípad Jamesa Rodrígueza.

Real Madrid dokázal vyhrať na horúcej pôde San Mamés, po zápase sa ale v Južnej Amerike riešilo niečo úplne iné ako možný zisk titulu. Na zápas nebol ani len nominovaný James Rodríguez. Ako neskôr vysvitlo, sám James o to požiadal. Teraz vyplávalo na povrch viac detailov. Pred zápasom v Bilbau sa James a Zidane otvorene porozprávali.


Podľa španielskeho denníka Marca mal James povedať Zidanovi, že mu nedával dostatok priestoru a že bol celú sezónu opomenutým hráčom. Jamesovi sa nepozdával nedostatok dôvery zo strany trénera. James v sezóne v minutáži zaostal za mladíkmi ako Vinícius Junior či Rodrygo Goes. Po návrate Marca Asensia sa jeho šance na to zahrať si na trávniku ešte znížili.


Obaja sa pred zápasom v Bilbau zhodli, že James nie je v dobrom psychickom rozpoložení, aby sa v plnej miere mohol sústrediť na ligový duel. Aj preto ho Zidane vynechal zo zápasovej nominácie. Nie je otázkou či James odíde z Realu Madrid a už ani kedy. Bude to po konci aktuálnej sezóny. Zidane mu naprieky robiť nebude a Los Blancos už hľadajú vhodného záujemcu o služby Kolumbijčana.