James predviedol ďalší skvelý výkon a v Madride krútia hlavami

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

James Rodríguez dostáva vo svojom novom pôsobisku v nemeckom Mníchove čím ďalej tým väčší priestor a svojmu trénerovi Heynckesovi sa za to aj patrične odpláca.

Výborné výkony, chvály na jeho adresu... Aj to sú posledné zápasy pre Jamesa Rodrígueza v drese bavorského veľkoklubu. Včera Bayern Mníchov zmietol zo stola mocný tím PSG a porazil ho 3-1. Pre Bayern to nestačilo na prvé miesto, pretože by museli otočiť veľmi nepriaznivý výsledok 0-3 z prvého zápasu z Paríža, ktorý znamenal vyhadzov pre Carla Ancelottiho.


James ospevovaný


Hlavným protagonistom zápasu bol kolumbíjsky hráč James Rodríguez, ktorý mal prsty vo všetkých troch góloch Mníchovčanom. Na ten druhý zo záveru prvého polčasu krásne asistoval, jeho magická ľavačka posadila center presne na hlavu Tolissa, ktorý bez problémov skóroval.V Madride sú z jeho odchodu smutní


Nie jeden novinár či známejší fanúšik Realu Madrid začína hlasnejšie oplakávať fakt, že Real Madrid v lete pustil Jamesa Rodrígueza. Preňho v tíme Zinedina Zidana jednoducho miesto nebolo - to bol hlavný dôvod jeho odchodu. Pri súčasnej forme Los Blancos by sa tam zrejme nejaké miesto pre takéhoto hráča našlo.