James chce ísť k mestskému rivalovi, Real Madrid si to neželá

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Ako to nakoniec dopadne s budúcnosťou Jamesa Rodrígueza? V Madride možno napokon predsa len ostane, ale nie v jeho bielej časti.

James Rodríguez si aktuálne po reprezentačných povinnostiach užíva niekoľko týždňov voľna. Kam ale zamieri potom, to je otázne. Možno sa aj na niekoľko dní zapojí do prípravy Realu Madrid, ani to nie je pre zatiaľ vylúčené. Záujemca je jasný, ale James má mierne iné preferencie.

James chce inam ako do Neapola

I keď je jasným lídrom v boji o služby Jamesa Rodrígueza SSC Neapol vedený trénerom Carlom Ancelottim, ktorý má výborné vzťahy s Kolumbíjčanom, James má iné záujmy. Ako informovali španielske médiá, James chce hrať v Atléticu Madrid, ktoré taktiež prejavilo záujem.


Niet ale žiadneho divu nad tým, že Real Madrid má iné predstavy a neželá si, aby James skončil u mestského rivala. Neapol je aj pre Los Blancos preferovanejšou destináciou. Biely balet si v návratke za Jamesa žiada sumu vo výške 42 miliónov € aj s bonusom. Keď ale Atlético ponúkne viac ako Neapol, kto vie, či to napokon nie je len hra zo strany Jorgeho Mendesa, agenta Jamesa, ako predsa len zvýhodniť Neapol. I tak sú ale v Neapole presvedčení, že James skončí koncom júla práve u nich.