Ibrahimovič chce prekonať každý rekord v MLS, nezaprel ani svoju povahu vtipkára

v kategórii: Futbal 0

Zlatan Ibrahimovič ani vo veku 37 rokov neplánuje herne zaháľať a sľubuje fanúšikom, že sa postará o prepisovanie historických štatistík.  LOS ANGELES 20. februára (WebNoviny.sk).

Švédsky futbalista Zlatan Ibrahimovič má veľké plány pre blížiacu sa novú sezónu v zámorskej Major League Soccer (MLS).

Útočník Los Angeles Galaxy ani vo veku 37 rokov neplánuje herne zaháľať a sľubuje fanúšikom, že sa postará o prepisovanie historických štatistík. "V tejto sezóne vám prinesiem niečo nové. V rámci sezóny prekonám každý jeden rekord v MLS," povedal 'Ibra' pri pondelkovej prezentácii druhej sady dresov LA Galaxy pre rok 2019.

Švéd nezaprel svoju povahu vtipkára ani pri otázke, či vie, ako skončí populárny seriál Hra o tróny. "Na tróne budem sedieť ja," skonštatoval s úsmevom.

Kontroverzný švédsky útočník v uplynulom ročníku MLS nastrieľal 22 gólov v 27 zápasoch a stal sa najlepším nováčikom súťaže v roku 2018, kedy sa stal súčasťou "galaxií". Je jediným aktívnym hráčom popri Lionelovi Messim a Cristianovi Ronaldovi, ktorý má na konte dohromady viac než 500 gólov. V uplynulej sezóne sa s LA neprebojoval do play-off.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.