I napriek uplynulým dňom Gareth Bale v Reale Madrid nerezignuje

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid má za sebou niekoľko naozaj krušných dní. Aj niekoľko hráčov z jeho radu, najmä Gareth Bale. Ako sa budú vyvíjať nasledujúce dni?

Všetko sa zdá byť jasne nejasné v prípade Realu Madrid a Garetha Balea. Zinedine Zidane po zápase minulú sobotu oznámil, že klub pracuje na jeho odchode. "Nie preto, že ja som nechcel, aby hral, on sám nechcel hrať. Teraz už hrať chcel," hovoril Zidane po zápase s Arsenalom v utorok. V tom zápase sa Gareth Bale objavil ako nečakaný hrdina. Čo s ním ale bude ďalej?

Gareth Bale v Madride nechce rezignovať

Medzitým vystúpil jeho agent so silnými slovami na adresu Zidana, no prakticky len potvrdil jeho vyhlásenia. Bale chcel sám odísť. Smer Čína bol pekný, najmä s údajným platom 50 miliónov € ročne. Lenže čínsky klub nechce zaplatiť prestupnú čiastku, na čo Real Madrid pristúpiť nechce. Bale aj v utorok ukázal, že nejakú tú hodnotu stále ešte má. K celej situácii sa ale Walesan postavil ako pravý profesionál.


Ako píše španielsky denník Marca, Bale nerezignuje a stále chce zotrvať v Reale Madrid. Klub si to všetko zrejme bude musieť premyslieť, navyše po zranení Marca Asensia. "Nič sa nezmenilo. Viete, aká je situácia," hovoril ešte Zidane po zápase v utorok. Slová o tom, že Bale je na odchode z klubu, tak ešte stále platia. Aby to bolo zaujímavejšie, chýba nám ešte nejaké vyjadrenie aj od samotného hráča.