Hviezda ženského futbalu si opäť vzala na paškál Cristiana Ronalda

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Cristiano Ronaldo je idolom pre obrovské množstvo ženskej populácie na Zemi. Každopádne hviezde ženského futbalu a majsterke sveta leží v žalúdku už dlhšie.

Americká hviezda Alex Morgan, majsterka sveta z nedávneho Mundialu vo Francúzsku, si opäť raz rýpla do Cristiana Ronalda. Portugalská hviezda jej leží v žalúdku najmä kvôli obvineniam o sexuálnych aférach. "Nepostavila by som sa proti nemu v nejakom inom spôsobe ako sa staviam k ostatným ľuďom. Ženy dnes rozprávajú a preto je dôležité ich vypočuť," hovorila Morgan.


"Mnohí sa pýtajú, či sú tie obvinenia na jeho osobu oprávnené alebo nie, ale keď sa pozriete na jeho kariéru a históriu, myslím si, že je dostatok dôkazov, že peniaze toho dokážu zakryť dosť," hovorila ďalej americká futbalistka. "Jedna vec je, akým je športovcom, druhá vec je, akou je osobnosťou v živote a čo reálne urobil," hovorila ďalej Morgan. 


"Tým nechcem dodať, že nie je jedným z najlepších futbalistov na svete, to s tým nemá nič spoločné," dodala ešte americká hráčka. Práve tá v nedávnom tweete pochválila článok, v ktorom sa písalo o Ronaldovi ako o ikone korupcie v športe.