Hviezda Realu Madrid toho mala plné zuby: On nehrá s nami!

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid má za sebou druhý zápas v základnej skupine Ligy majstrov, ktorý nakoniec zachránil v posledných sekundách.

Najväčšou kauzou po zápase ale bolo vyjadrenie veterána Realu Madrid, ktoré mal povedať v tuneli v polčasovej prestávke. Všetko zachytili kamery francúzskej televízie Telefoot. Hviezda Realu Madrid, Karim Benzema, ich povedala svojmu francúzskemu krajanovi, Ferlandovi Mendymu.


"Robí si, čo chce. Nehraj s ním... Veď on hrá proti nám," hovoril Benzema v tuneli Mendymu. Tieto slová mal Benzema adresovať Viníciusovi Juniorovi. V druhom polčase skutočne Mendy kombinoval s Brazílčanom minimálne, loptu mu prihral len trikrát. 


Je pravdou, že Vinícius Junior nastúpil na posledné dva zápasy Realu Madrid v základnej zostave, podal ale dva veľmi nevýrazné výkony. Často chyboval, zakončenie mal katastrofálne, prihrávky sa častokrát míňali účinku. Veterán Realu Madrid ako Benzema už toho mal dosť. Potom, čo ho Zinedine Zidane stiahol, napokon Los Blancos dokázali vyrovnať už stratený zápas, sám Benzema vsietil výstavný kúsok. Každopádne ani samotný Benzema by sa pri svojej výkonnosti nemal oháňať po svojich spoluhráčoch s kritikou.