Hviezda EURO do 21 rokov povedala Zidaneovi, že chce z Realu Madrid odísť

v kategórii: Futbal autor: Michal Sedlák 0

Hviezda prebiehajúcich ME do 21 rokov povedala trénerovi Zidaneovi, že chce odísť z Realu Madrid. Má vážnych záujemcov zo Serie A

Dani Ceballos strelil prvý a zatiaľ jediný gól Španielska na EURO hráčov do 21 rokov. K výhre to ale neviedlo, jeho tím prehral s Talianskom 1:3. Paradoxne, práve z talianskej Serie A má Ceballos vážnych nápadníkov. Jeho meno je spájané s Laziom Rím a AC Miláno.

Ako informuje španielsky AS, tréner Zinedine Zidane mal informovať Daniho Ceballosa, že nemá pre neho miesto a nefiguruje v jeho plánoch. Podľa informácií AS mu mal dať Ceballos okamžitú odpoveď a to, že túži opustiť Real Madrid a mal povedať Zidaneovi, že už viac nechce pracovať pod jeho vedením.

To otvára dvere pre záujemcov z Talianska Miláno a Lazio. Tiež pre niekoľko klubov z anglickej Premier League, ktoré o služby šikovného španielskeho mladíka javia záujem. Ak však Ceballos zažiari na EURO do 21 rokov, pravdepodobne sa dostane mimo finančného dosahu Lazia aj Rossoneri, nakoľko oba kluby majú obmedzené množstvo prostriedkov.