Hanebný výkon Realu Madrid. Zinedine Zidane zaskočil nezmyselnou jedenástkou

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid má za sebou prvú prehru v novej sezóne, čakal na ňu päť ligových zápasov. Reakcie médií a fanúšikov na seba nenechali dlho čakať.

Real Madrid si urobil hanbu. Na domácej pôde prehral prvý zápas v La Lige po dvoch rokoch. Po výbornej bilancii 7-0 na štadióne Alfréda di Stéfana prišla nepochopiteľná prehra s nováčikom z Cádizu. Nepochopiteľná možno iba na papieri, na hracej ploche mal Cádiz jasne navrch a zaslúžene vyhral. Najmä v prvom polčase Real Madrid doslova vyhorel, Cádiz mal jednu šancu za druhou.


Hlavným vinníkom prehry v očiach fanúšikov Los Blancos je tréner Zinedine Zidane. Real Madrid má pred sebou náročný program, systémom víkend-týždeň bude hrať tri týždne po sebe a o 7 dní ho čaká El Clásico. To ale neospravedlňuje nezmyselnú jedenástku, ktorú postavil francúzsky tréner. Sám tomuto faktu dal za pravdu, keď už po polčase vymenil štyroch hráčov.


V základnej jedenástke Realu Madrid nastúpili hráči ako Marcelo, Isco či Lucas Vázquez. Hráči, ktorí už nemajú čo hľadať v Reale Madrid. Najmä prezencia Vázqueza v zostave Bieleho baletu i v októbri 2020 je doslova žalostná. Najlepší hráči Realu Madrid sú stále Luka Modrić, Sergio Ramos a Karim Benzema. Lenže aj pri nich v kolónke vek nájdeme 35, 34 a čoskoro 33. Zidane bude musieť niečo prelomové vymyslieť veľmi rýchlo.