Favorit na nahradenie Zinedina Zidana v Reale Madrid je jasný

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Skončí Zinedine Zidane na lavičke Realu Madrid? Určite je k tomu najbližšie od svojho prvotného príchodu na lavičku tímu.

Prezident Realu Madrid, Florentino Pérez, nikdy neponechal na lavičke mužstva trénera, ktorý v sezóne nevyhral ani jedinú trofej. Takto sa lúčili aj veľké trénerské mená ako Manuel Pellegrini, José Mourinho či Carlo Ancelotti. Zidane zatiaľ nepozná, čo to je sezónu zakončiť bez trofeje. Aktuálne sa ale zdá, že jedinou nádejou pre Los Blancos je Liga majstrov.


Podarí sa mu však nemožné? Čo je pre Zidana horšie - do konca sezóny to na lavičke Bieleho baletu nemusí ani vydržať. Médiá už postupne začali špekulovať nad jeho náhradami. Najskloňovanejšie meno bolo Mauricio Pochettino, ktorý sa ale nedávno upísal PSG. Spomína sa aj Raúl González, ktorý trénuje B-tím Realu Madrid.


Podľa stávkových kancelárií je najväčším favoritom na náhradu Zidana taliansky tréner Massimiliano Allegri. V stávkovej kancelárii Betfair by ste si na jeho meno mohli vsadiť s kruzom 3,25, čo je najnižší kurz. Druhým v poradí je Thomas Tuchel s kurzom 5. O Allegriho mal Real Madrid záujem ešte z časov, keď viedol Juventus. Pred dvoma rokmi ale na lavičke Starej dámy skončil a aktuálne je voľným trénerom.