Európska liga (online): Dinamo Záhreb – FC Spartak Trnava

v kategórii: Futbal 0

Zápas D-skupiny Európskej ligy medzi Dinamom Záhreb a FC Spartak Trnava. ZÁHREB 8. november (WebNoviny.sk).

Futbalisti Spartaka Trnava hrajú vo štvrtok od 21:00 SEČ na pôde Dinama svoj štvrtý zápas v D-skupine Európskej ligy 2018/2019. Súboj na štadióne Maksimir rozhoduje Ukrajinec Sergij Bojko s krajanmi na čiarach Volodymyrom Volodinom a Semjonom Šlončakom.

Chorvátsky tím je zatiaľ suverénny a s deviatimi bodmi je na čele tabuľky. Svoje účinkovanie v D-skupine začal domácim triumfom nad Fenerbahce Istanbul (4:1), potom uspel aj na pôde Anderlechtu Brusel (2:0) a zvíťazil aj v Trnave nad Spartakom (2:1).

Trnavskí "andeli" majú zatiaľ na konte tri body za úvodný domáci triumf nad Anderlechtom Brusel (1:0). V druhom zápase prehrali v Istanbule so "škrtelovcami" 0:2 a neúspešní boli aj pred prázdnymi tribúnami Štadióne Antona Malatinského proti Dinamu Záhreb (1:2).

Hoci je boj o druhé miesto v skupine vyrovnaný, ak chcú zverenci Radoslava Látala pomýšľať na postup, mali by v Záhrebe bodovať. Druhú postupovú priečku po polovici odohraných zápasov v skupinovej fáze okupuje Fenerbahce (4 body), posledný je Andrelecht (1).

Európska liga (D-skupina)

  • Štadión Maksimir v Záhrebe

Dinamo Záhreb - FC Spartak Trnava

  • hrá sa do 21:00 SEČ
Góly:

Žlté karty:

strely celkovo (na bránu): 0:0 (0:0), rohové kopy: 0:0, ofsajdy: 0:0, držanie lopty (v %): 50 – 50, rozhodcovia: S. Bojko - V. Volodin, Semjon Šlončak (všetci Ukr.)

Zostavy:

Dinamo:

Spartak:

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.