Dvaja kritizovaní strelili po dva góly. Ako na to reagoval tréner Solari?

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Dvaja kritizovaní hráči Realu Madrid sa aspoň proti súperovi z nižšej kategórie snažili preukázať, že ešte nepatria do zabudnutia.

Ani Isco a ani Marco Asensio to nemajú pod novým trénerom Santiagom Solarim na ružiach ustlané. Pod Julenom Lopeteguim sa dostali do pozornosti v španielskej reprezentácii a v Reale Madrid na začiatku tejto sezóny patrili k neodmysliteľnej súčasti základnej zostavy. Časy sa ale zmenili. A to celkom výrazne.

Kritizovaní sa chcú prihlásiť o pozornosť

Ale k tomu si ich musí všimnúť tréner Santiago Solari, pod ktorého vedením stratili miesto v základnej zostave. Isco ale proti Melille odohral celý zápas a bol dokonca kapitánom. V druhom polčase sa mu podarilo streliť dva góly. Marco Asensio zase strelil prvé dva góly zápasu, predtým zaznamenal jeden gól aj v prvom zápase. V La Lige má zatiaľ Asensio jediný gól, rovnako ako Isco, čo je viac než žalostná bilancia.


"Bol som s nimi veľmi spokojný. Prial som to Iscovi, šanca v prvom polčase mu tam ešte tesne nepadla, ale potom už to vyšlo. Som zaňho a aj za Asensia veľmi rád," hovoril po zápase stručne a jasne argentínsky tréner Solari. Znamená to, že si ich začne všímať viac? Zatiaľ pod vedením Solariho toho títo dvaja nenahrali. Isco sa napríklad objavil v základnej zostave iba raz a to včera.