Do Madridu sa mu ešte ísť nechce, ale nerozhodujem ja, hovoril v slzách Vinicius

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Prvou oficiálnou posilou Realu Madrid pred novou sezónou sa stane brazílsky mladík Vinicius Junior, ktorého Los Blancos kúpili ešte pred dvoma rokmi za približne 40 miliónov €.

Včera pred prestávkou v brazílskej lige odohral za Flamengo svoj posledný zápas a nasledovala rozlúčka s fanúšikmi. Brazílsky mladík oslávi svoje osemnáste narodeniny až 12. júla, čiže o mesiac. Potom po skončení Majstrovstiev sveta sa bude hlásiť na predsezónnej príprave v Madride. Sám ale veľmi nechce ísť, no nerozhoduje o svojej budúcnosti sám.
Lúčil sa v slzách


"Tento moment je veľmi... Tento klub mi veľmi pomohol, dal mi lepší život a staral sa o mňa. Mám iba slová vďaky všetkým v klube od momentu, kedy som tu prišiel," hovoril Vinicius Junior v slzách. "Predstavitelia klubu naznačujú, žeby boli radi, keby som tu ostal. Lenže nerozhodujem ja, ale Real Madrid a moji reprezentanti. Je to pre mňa veľmi ťažký moment, ale nádej umiera posledná," hovoril ďalej Vinicius.Zrejme sa bude hlásiť v Madride


"Nič ešte nie je isté, dohodnuté. Uvidíme, ako to dopadne, ale rozhodnú v Madride," hovoril dojatý Vinicius, ktorého meno skandovali fanúšikovia Flamenga počas celého zápasu proti Parane. "Sú to najlepší fanúšikovia na svete, som im veľmi vďačný," hovoril na ich adresu. Španielske médiá uvádzajú dve možnosti, ktoré má Real Madrid s Viniciom. Po predsezónnej príprave v Madride ho do 15. augusta pošlú naspäť na hosťovanie do Flamenga, alebo si ho jednoducho nechajú vo svojom kádri. Hosťovanie do nejakého európskeho klubu nie je predmetom dohody.