Dier napadol fanúšika, Mourinho sa ho zastal (video)

v kategórii: Futbal 0

Stredopoliar Eric Dier sa dostal do roztržky s jedným z fanúšikov.

.

sa tešili z postupu po dramatickom rozstrele, domáci stredopoliar Eric Dier sa dostal do roztržky s jedným z fanúšikov.

Ten ho mal verbálne urážať, pričom na štadióne bola prítomná aj rodina 40-násobného anglického reprezentanta.

Mourinho sa svojho hráča zastal

Eric Dier po zápase preskočil reklamné bannery a namieril si to rovno na tribúnu. Prešiel cez niekoľko prázdnych radov a následne sa dostal do konfliktu s fanúšikom.

sa na tlačovej konferencii po zápase zastal svojho hráča, hoci vie, že urobil chybu. "Eric Dier urobil niečo, čo my profesionáli nemôžeme spraviť. Keď vás však niekto uráža a vaša rodina je do toho zapojená, v tomto prípade Ericov mladší brat, možno každý z nás by to urobil," povedal 57-ročný Portugalčan.

Farke kontroverznú situáciu nekomentoval

José Mourinho vo svojom vyjadrení trikrát zopakoval, že profesionál by niečo podobné nemal urobiť, ale nie je za to, aby bol Dier v rámci tímu nejakým interným spôsobom potrestaný.

"Ak to klub urobí, nebudem s tým súhlasiť, ale urobil chybu," skonštatoval Mourinho. Pod jeho vedením neuspeli "kohúti" v ostatných štyroch zápasoch, na čom majú veľký podiel aj zranenia ofenzívnej dvojice Harry Kane a Son Heung-min.

. "Nemôžem zaručiť, že zostaneme v lige. Nemôžem zaručiť, že vyhráme FA Cup, ale som si istý, že na našej ceste sme vytvorili spomienky. Všetci naši fanúšikovia si tento zápas budú pamätať desaťročia," povedal Farke.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.