Deň D pre Neymara? PSG malo dať jasné ultimátum

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Bude dnes ten kľúčový deň pre Neymara? Viaceré zdroje v Španielsku sa zhodujú na tom, že trpezlivosť parížskeho klubu nie je večná.

Ako uvádza katalánske rádio RAC1, PSG dalo Barcelone ultimátum. Keď do dnešného obeda neprezentuje nejakú schopnú ponuku, PSG sa bude koncentrovať na rokovania s Realom Madrid a možnosť Neymarovho odchodu do Barcelony úplne zamietne. V programe El Chiringuito de Jugones zase zaznelo, že Barcelona dnes prezentuje ponuku, ktorá bude lepšia ako tá zo začiatku týždňa.

Kľúčový deň pre Neymara?

No na druhej strane to nebude žiadne bláznovstvo. Niektoré médiá dokonca špekulovali, že Barcelona, ktorá nemá príliš na výber, navyše po odchode Coutinha, ponúkne Dembélého a väčšie peniaze, ale nebude tomu tak. "V Barcelone ešte dajú ponuku, ale to bude tá posledná, viac ich nebude. Real Madrid je v tomto prípade ako v pole position," hovorili novinári v El Chiringuito de Jugones v noci.


Španielske rádio COPE zase tvrdí, že Barcelona mala záujem poslať ponuku vo výške 170 miliónov € do Paríža, ktorú PSG malo zvážiť. Táto ponuka ale neprišla a PSG sa naštvalo a rozhodlo sa, že viac čakať nebude. Buď Neymar dnes naberie smer Barcelona, alebo všetky snahy Blaugranas padnú a oddnes už bude mať Neymar iba jednosmernú letenku - do Madridu. Zdá sa, že dnes to budú na všetkých frontoch (Madrid, Paríž, Barcelona) nesmierne náročné chvíle.