Ďalší prestup na trase madridských rivalov? Tentokrát zrejme predá Real Madrid

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Bude v nasledujúcich dňoch k videniu ďalší prestup na trase madridských rivalov, teda medzi Realom Madrid a Atléticom Madrid?

Real Madrid spúšťa po niekoľkých príchodov aj operáciu odchodov. Bolo jasné, že po uplynulej, nevydarenej, sezóne, sa z Madridu bude porúčať viacero hráčov. Po príchode Mendyho, Hazarda, Militaa, Rodryga či Jovića je to len potvrdené. Prvým na odchode by mohol byť Marcos Llorente. Ten by nemusel prestupovať ďaleko.

Ďalší prestup na trase madridských rivalov?

Už pred dvomi rokmi Real Madrid získal z Atlética Thea Hernandéza, ktorý je už teraz v zabudnutí v Reale Sociedad. Vtedy ten prestup vyvolal veľké vášne. Navyše len v januári do Atlética zamieril, síce nie priamo, ale predsa, bývalý hráč a odchovanec Los Blancos, Alváro Morata.


Marcos Llorente už druhú sezónu po sebe v Madride vysedával na lavičke. V tej poslednej sezóne dostal veľký priestor pod vedením trénera Santiaga Solariho, no jeho skvelý rozlet zastavilo zranenie vo finále Majstrovstiev sveta klubov na konci decembra. Zidane v ňom už potom potenciál nevidel. Záujem teda má Atlético, ktoré po roku prichádza o záložníka Rodriga. Za Llorenteho je ochotné zaplatiť 40 miliónov €, Real Madrid si predstavuje o 10 miliónov viac.