Ronaldo možno odpáli prestupovú bombu v Premier League, veľmi si túži zahrať Ligu majstrov

v kategórii: Futbal 0

"The Blues" majú tromf v rukáve - môžu mu ponúknuť účinkovanie v Lige majstrov 2022/2023, čo hráčov súčasný zamestnávateľ Manchester United nedokáže.

9.7.2022 (Webnoviny.sk) - Anglický futbalový klub FC Chelsea to myslí vážne s angažovaním portugalského útočníka Cristiana Ronalda.

Tvrdí to web španielskeho denníka Marca, ktorý dodáva, že "The Blues" majú tromf v rukáve - môžu 37-ročnému zakončovateľovi ponúknuť účinkovanie v Lige majstrov 2022/2023, čo hráčov súčasný zamestnávateľ Manchester United momentálne nedokáže, keďže v uplynulej sezóne anglickej Premier League skončil až na 6. mieste.

Záujem má viacero klubov

V súvislosti s CR7, ktorý údajne požiadal o možnosť odísť z manchesterského Old Traffordu, sa v uplynulom období špekulovalo o záujme Bayernu Mníchov, Sportingu Lisabon či dokonca Atlética Madrid.

Najvážnejší interes má vraj majiteľ Chelsea Todd Boehly, ktorého konzorcium sa nedávno stalo novým vlastníkom klubu zo Stamford Bridge.

V Manchestri nie sú nadšení

Chelsea potrebuje niekoho, kto by ju potiahol a Cristiano Ronaldo to dokáže," píše Marca. Dodáva však, že v Manchestri nie sú nadšení, že by mali pustiť dôležitého hráča priamemu konkurentovi v Premier League.

Cristiano Ronaldo sa zatiaľ nezapojil do prípravy United na novú sezónu 2022/2023. Túži hrať Ligu majstrov a údajne je ochotný vzdať sa pre to statusu najlepšie zarábajúceho hráča v Anglicku.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.