Cristiano Ronaldo údajne zvažuje odchod z Juventusu, mohli by nastať veľké zmeny

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Cristiano Ronaldo má za sebou dva roky v drese turínskej Starej dámy. Nastal čas na zmenu pôsobiska?

Ešte pred pandémiou bol Cristiano Ronaldo údajne rozhodnutý opustiť Turín. Po pandémii si uvedomuje, že finančná situácia klubov nie je na najvyššom leveli a jeho odchod bude problematický. Ako ale uviedol francúzsky magazín France Football, Ronaldo chce opustiť Juventus a zamieriť do Parížu Saint-Germain.


Už v 35 rokoch by pre Ronalda išlo o zrejme poslednú zastávku v Európe. Dokázal dominovať v Anglicku, Španielsku, Taliansku a po novom by chcel dobyť aj Francúzsko. Parížsky veľkoklub sníval o príchode Cristiana Ronalda už dávnejšie, jeho prestup sa ale nikdy nezrealizoval.


Všetko by sa mohlo správnym smerom posunúť v roku 2021. To už bude mať Ronaldo iba rok do konca kontraktu v Taliansku. Pôvodne štvorročný kontrakt podpísal v roku 2018. Navyše jeho sedmičku aktuálne odmieta Kylian Mbappé, ktorý sa z PSG nechystá odísť. Rovnako ako Ronaldovi sa mu ale končí kontrakt v roku 2022 a jeho prestup do Realu Madrid sa budúce leto zdá pravdepodobnejší ako nikdy. Uvidíme teda veľké posuny už o 11 mesiacov?