Cristiano Ronaldo otvorene o konci kariéry: Blíži sa koniec jednej epochy?

v kategórii: Futbal autor: Bohumil Ďobo 0

Každá éra sa musí raz skončiť. Platí to pre všetkých a výnimkou nie je ani Cristiano Ronaldo.

Rodák z Madeiry čelí v ostatnom čase vlne kritiky. Fanúšikovia nie sú spokojní s jeho výkonmi v drese Manchesteru United.

Koniec v reprezentácii?

Okrem toho sa vynárajú špekulácie, že Cristiano Ronaldo chce ukončiť reprezentačnú kariéru. Portugalčan si z toho ťažkú hlavú nerobí a situáciu okomentoval: „Ešte môj čas neprišiel."

Ronaldo tieto špekulácie odmieta. Portugalčan na budúci rok vo februári oslávi 37. narodeniny, ale vek nepovažuje za prekážku.

„Ale prečo? Myslím si, že ešte neprišiel môj čas. Nejde o to, čo ľudia chcú, ale čo chcem ja. Keď budem cítiť, že nie som schopný behať, driblovať, strieľať, keď bude energia preč... Stále to mám, takže chcem pokračovať, pretože mám stále motiváciu," povedal Cristiano Ronaldo pre SkySport.

Bez Ronalda? Futbal miluje

„Hlavné je robiť svoje veci tak, aby moja rodina, ja i fanúšikovia boli šťastní. Chcem tú úroveň dostať ešte vyššie," povedal CR7 a pokračoval.

„Hovoríte o Portugalsku, ale v Lige majstrov mám najviac gólov, najviac výhier, asistencii... Všetkého. Ale ja chcem pokračovať, lebo futbal milujem. Rád robím ľuďom radosť."