Cítim voči sebe negatívne nálady, otvorene priznáva Luka Jović

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Srbský útočník Luka Jović v Reale Madrid nezažíva najlepšie obdobie. Po nákladnom letnom príchode zaznamenal len jediný gól.

Po Novom roku bol v základnej zostave v štyroch zápasoch, no ani v jednom nedokázal výraznejšie preukázať svoje kvality. Nestráca ale svoju nádej. "V mojej krajine mám stále pocit, ako keby existovali voči mojim výkonom v Reale Madrid negatívne nálady," priznal Luka Jović.


"Som ale presvedčený, že mi to pôjde lepšie a dokážem, že v Reale Madrid som pre to, lebo som kvalitný," hovoril 22-ročný srbský útočník. V rozhovore taktiež mladý útočník opísal svoj prestup do Realu Madrid. "Môj agent mi povedal, že mu zavolal Real Madrid a že ma chce. Ja som mu povedal, nech si zo mňa nerobí srandu," spomína Jović.


Nakoniec ho Real Madrid za 60 miliónov € z Frankfurtu získal. "On mi ale povedal, že to je seriózne, že skutočne dostal ponuku z Realu Madrid. Povedal som mu, nech s tým súhlasí, nemyslím si, že to bola chyba. Pretože ten najdôležitejší klub na svete vám zavolá iba raz," mieni srbský útočník.

"Niekedy si pozerám videá zo svojich výkonov z Nemecka a pri porovnaní s týmto ročníkom si hovorím, čo sa so mnou deje? Som vo veľmi náročnom bode adaptácie," priznal Jović.