Čistky? Real Madrid si už poistil štyroch svojich hráčov

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Zinedine Zidane pri svojom nástupe na trénerskú lavičku v Reale Madrid potvrdil, že sa chystajú celkom veľmi výrazné zmeny.

Sezóna sa ešte len nedávno pre Real Madrid skončila, no zatiaľ to na nejaké veľké zmeny nevyzerá. Najprv hneď v pondelok oznámil Real Madrid predĺženie zmluvy svojmu záložníkovi Tonimu Kroosovi do roku 2023. V utorok prehlásil dlhoročný stopér Los Blancos, Raphael Varane, že ostáva v Madride i naďalej. Práve nad jeho odchodom sa v posledných mesiacoch výrazne špekulovalo.

Čistky v znamení predĺžení kontraktov

Včera priniesol španielsky denník Marca informáciu, že Real Madrid predĺžil kontrakt svojmu inému obrancovi, Nachovi Fernandézovi. Následne dnes tento zdroj priniesol informáciu, že v Madride naisto ostáva aj Luka Modrić, aktuálny držiteľ Zlatej lopty za rok 2018, ktorý má podpísať svoj nový kontrakt do roku 2021.


Štyri dni od konca mizernej sezóny pre Biely balet sa niesli v znamení štyroch predĺžení kontraktov a zotrvaní kľúčových opôr. Je síce pravdou, že každý hráč Realu Madrid by si za uplynulú sezónu zaslúžil poriadnu kritiku, lenže niektorým sa jej dostalo predsa len viac. Spomínaná štvorica je rozhodne v skupine tých hráčov, nad ktorých odchodom sa špekulovalo a zároveň ich aj fanúšikovia nešetrili kritikou. Dostanú zrejme svoju druhú šancu.