Chaos v Barcelone. Prehnané požiadavky PSG za Neymara a dvaja nahnevaní hráči

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Neymar je s najvyššou pravdepodobnosťou na odchode z PSG a Barcelona je najbližšie k jeho zisku. Čo to ale môže spôsobiť?

Barcelona môže mať s prestupom Neymara hneď niekoľko problémov. Včera sa totiž zástupcovia Barcelony stretli v Paríži s Leonardom, športovým riaditeľom PSG. Stretnutie nedopadlo tak, akoby si v Barcelone predstavovali. Navyše v Barcelone údajne zúria dvaja hráči z kádra Blaugranas.

Neymar je blízko k Barcelone, ale...

PSG si podľa katalánskych médií žiada od Barcelony trojicu hráčov, Semeda, Rakitića a Dembélého a ešte navyše 150 miliónov €. Pritom Barcelona ponúkala "iba" 100 miliónov € a Coutinha. Brazílčanovi sa podľa španielskych médií nepáči, že Barcelona ho ponúka ako obchodný artikel bez toho, aby s tým on sám súhlasil. PSG na včerajších rokovaniach s Barcelonou vytasilo veľmi náročné podmienky.


Ako informovali médiá v Španielsku, chorvátsky hráč Ivan Rakitić doslova zúri nad tým, že je používaný podobne ako Coutinho, len ako nástroj na rokovania ohľadom zisku Neymara. Barcelona tak po včerajšku má dvoch nahnevaných hráčov a PSG, ktoré si za Neymara žiada trojicu kvalitných futbalistov a ešte 150 miliónov € navyše. To nie je ideálny štart rokovaní o návrate hráča, ktorý pred dvomi rokmi odišiel a následne nazval prezidenta Barcelony "vtipom".