Bývalý hráč Juve Paulo Sousa odhalil zaujímavosť z Ronaldovho detstva

v kategórii: Futbal autor: Michal Sedlák 0

Bývalý hráč Juventusu a súčasný manažér Fiorentiny Paulo Sousa vytiahol "tajomstvo" týkajúce sa Cristiana Ronalda z detstva.

Bývalý hráč Juventusu Turín a dnes manažér Fiorentiny Paulo Sousa prehovoril pre taliansky Gazzetta dello Sport o nadchádzajúcom stretnutí Serie A medzi Juventusom a Interom Miláno.

„Či vyhrá Juventus? Pravdepodobne áno. Myslím, že Juve nikdy nemal tak silný tím čo sa týka počtu, kvality a rozmanitosti hráčov. Môžu zmeniť systém hry ako len chcú. Allegri má výborné schopnosti. Vždy dokáže udržať horiaci oheň a v klube je rovnováha vďaka ktorej každý ide rovnakým smerom."

Paulo Sousa sa vyjadril aj na margo hviezdnej letnej posily Juventusu Cristiana Ronalda.

„Ronaldo? Pre mňa najlepší hráč na svete. Nad všetkým je jeho schopnosť vždy udržať rovnakú kontinuitu v činnostiach vedúcich k výhram. Keď som trénoval portugalskú šestnástku on hrával za výber do 19 rokov. Už ako dieťa bol taký ako teraz. Vždy vedel ako nájsť cestu k zlepšeniu. Jeho príchod dáva ostatným klubom odvahu predvídať proces rastu a zmenilo sa tiež myslenie hráčov, ktorí nepovažovali Taliansko za prioritnú futbalovú destináciu."