Bola to situácia na ho*no, spomína Kroos na vyhadzov trénera v Madride

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid si pred nedávnom v jednej sezóne vystriedal až troch trénerov. Odchod jedného z nich ale mrzel hviezdu Realu Madrid asi najviac.

V roku 2018 po treťom titule v Lige majstrov po sebe zasiahla Real Madrid smutná správa, a to hneď dvojnásobná. Z klubu odišli Cristiano Ronaldo a tréner Zinedine Zidane. Real Madrid preto trénerom menoval Julena Lopeteguiho, ktorého len pár dní pred Majstrovstvami sveta vyhodili z pozície hlavného trénera španielskej reprezentácie.

Jeho odchod mu bolo ľúto najviac

"Bolo jasné, že po tých tituloch v Lige majstrov a po odchode Ronalda to nebude mať jednoduché," spomína nemecký záložník Toni Kroos. "Po osobnej stránke je to vec, ktorá ma mrzí snáď najviac. Bola to situácia na ho*no. Jeho vyhadzov ma veľmi mrzel, pretože ako tréner aj človek bol prvotriedny," hovoril ďalej Kroos.

"Veľmi som sa potešil, keď vyhral Európsku ligu so Sevillou, zaslúžil si to. Bol dobrý tréner, ale nemal šťastie a keď nemáte výsledky, to nie je dobrá správa pre klub," vraví Kroos. "Veľmi ma to mrzí, je to jedna zo situácií, ktorá ma ako hráča poznačila najviac," priznal sa po viac než dvoch rokoch nemecký reprezentant.