Arturo Vidal už sa odvety s Realom Madrid nemôže dočkať

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Arturo Vidal bol v minuloročnom štvrťfinále Ligy majstrov proti Realu Madrid jedným z hlavných protagonistov. Teraz sa už doslova teší na odvetu.

V prvom zápase takto pred rokom dal Arturo Vidal gól, no pred koncom polčasu nepremenil pokutový kop. V odvete videl 10 minút pred koncom červenú kartu po druhej žltej karte a faule na Marca Asensia. Tú prvú videl ešte v 5. minúte zápasu za veľmi nepríjemný šlapák proti Iscovi. Po zápase bol Čiľan plný emócií a hovoril o veľkej krádeži, keďže ešte v predĺžení maďarskí rozhodcovia uznali gól z offsidu.


Penalta Ronalda ho nepotešila


Ešte pred príchodom do Mníchova v roku 2016 bol hráčom práve Juventusu Turín a Real Madrid s ním už v semifinále Ligy majstrov vyradil, bolo tomu tak v roku 2015. Počas záveru zápasu so Sevillou na tribúne sledoval penaltový moment, ktorý poslal Real Madrid ďalej a jeho bývalý klub preč z Ligy majstrov.Odvetu prijíma
Po žrebe semifinále Ligy majstrov napísal na svojom účte na Twitteri "Teraz už ale áno!!!". Je celkom zjavné, že Vidal si chce proti Realu Madrid dôjsť pre odvetu, podobne určite aj celý Bayern Mníchov.