Ako sa Real Madrid zachová na prestupovom trhu? Posledné slovo môže povedať Modrić

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid sa už postupne pripravuje na plánovanie na novú sezónu. Boj na prestupovom poli sa častokrát začína už mesiace vopred.

Ako sa tam ale Real Madrid zachová, to je zatiaľ neznáme. Dohodnutý by mal byť príchod Donnyho Van de Beeka a vrátiť by sa mohol aj Martin Odegaard. Bude ale Real Madrid potrebovať až takúto reorganizáciu stredu poľa? Kroos má fantastickú sezónu, ale už mu je cez 30, rovnako aj Luka Modrić. Práve Chorvát môže byť jazýčkom na váhach.


Už 34-ročný chorvátsky stredopoliar má totiž opäť raz skvelú sezónu, je kľúčovým hráčom Realu Madrid. O svojej budúcnosti ale zrejme rozhodne sám. Zmluva mu platí do júna 2021. Real Madrid by sa nebránil predĺženiu zmluvy o ďalší rok, no všetko bude záležať na tom, či Modrić bude chcieť ostať.


Keď sa rozhodne odísť, možných záujemcov sa určite objaví hneď niekoľko a nebude ich málo. Už pomaly futbalový veterán má ale jasno v tom, že chce stále hrať a byť dôležitým článkom mužstva. Pre teraz sa zdá, že keď sám vyjadrí svoj súhlas, v Madride ostane aj ďalší rok. A Real Madrid sa podľa toho bude musieť zariadiť aj na prestupovom trhu.