Ako by mohol vyzerať zoznam posíl Realu Madrid? Tri by mali byť isté

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Na Real Madrid čaká veľmi zaujímavé letné prestupové obdobie. Sezóna sa preňho skončí už za niečo vyše týždňa a v Madride sú pripravení na rošády.

Ako to vyzerá s posilami Realu Madrid? Nič sa nestane oficiálnym dokým Real Madrid neodohrá svoj posledný zápas v sezóne. Stane sa tomu tak budúcu sobotu, 18. mája, keď Real Madrid odohrá posledné ligové kolo s Realom Betis. Následne sa začnú diať pohyby, ktoré sa ukončia pravdepodobne niekedy v auguste.

Ako vyzerá prestupová situácia Realu Madrid?

Aktuálne sú zrejme jasné tri posily pre Real Madrid. Eden Hazard a jeho prestup je doslova na spadnutie, lenže nič sa nestane oficiálnym až do finále Európskej lige, ktoré Chelsea odohrá s Arsenalom. Samotný Hazard sa ale vyjadril, že možno odohral minulý štvrtok svoj posledný zápas na Stamford Bridge. Ďalšou istou posilou by mal byť srbský útočník Luka Jović.

Veď práve vo štvrtok pri strete Chelsea a Frankfurtu v odvete semifinále Európskej ligy aj Jović a aj Hazard skórovali pri remíze 1-1. Ďalej sa chce Real Madrid posilniť na ľavom kraji obrany a tréner Zidane si žiada Ferlanda Mendyho z Lyonu. Marcelo by aj naďalej mal ostať v Madride, ale posilnenie tohto postu je nevyhnutné.


Následne majú v Madride miernu dilemu. Posilu do stredu poľa, tam by Zidane rád videl Pogbu. Vedeniu klubu sa ale nepozdáva jeho herný prejav, reputácia a ani privysoká cena. Prezident Pérez by predsa len radšej preferoval Christiana Eriksena, ktorému o rok v Tottenhame vyprší kontrakt, navyše so Spurs postúpil do finále Ligy majstrov.

No a potom ostáva jeden sen. A ním je stále dvojica Mbappé a Neymar z PSG. Momentálne to nevyzerá reálne ani na príchod jedného z nich, lenže zatiaľ hovoríme iba o sne.