Ako by mohol vyzerať nový projekt Zidanovho Realu? Ešte viac technicky ako doteraz

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Nový projekt Realu Madrid sa zrejme nezadržateľne blíži a jeho staro-nový konštruktér, Zinedine Zidane, už o ňom naplno uvažuje.

Real Madrid čaká v nasledujúcich niekoľko týždňoch a mesiacoch poriadne množstvo práce v snahe prebudovať káder do takej podoby, aby bol znova úspešný a ašpiroval na tie najväčšie méty doma aj v Európe. Spoluarchitekt starého projektu, Zinedine Zidane, sa podujme skonštruovať aj jeho náhradu. Ako by teda mohol vyzerať?

Nový projekt Realu Madrid ešte viac technickejší

Mnohí Realu Madrid vyčítali to, že je málo úderný. Má vo svojom kádri množstvo šikovných a rýchlych hráčov, ale to nestačí, minimálne nie v súčasnej sezóne a viazlo to aj v tej minulej. No Real Madrid možno paradoxne bude ešte viac technickejší a naplánuje revolúciu v štýle hry.


Takto by podľa španielskeho denníka AS mohla vyzerať základná zostava Los Blancos v nasledujúcej sezóne. Jednoznačne by sa jednalo o oveľa viac fyzickejší a technickejší prejav ako doteraz. Navrhované posily ako Paul Pogba či Eden Hazard s kombináciou hráčov ako Luka Modrić či Karim Benzema, to si sľubuje všetko iba nie priamočiarosť, na ktorú sa Real Madrid s Cristianom Ronaldom tak spoliehal.

No na druhej strane to môže viac jeho hráčom sedieť. Nutné je dodať, že či už Hazard alebo Pogba sa samotnému Zidanovi veľmi páčia a rád by ich v lete pritiahol do Realu.