Ajax teraz Van de Beeka nehodlá pustiť ľahko. Ten sa k tomu vyjadril

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Ajax Amsterdam má za sebou tretie predkolo Ligy majstrov proti PAOK Solún. Po tomto termíne mal Ajax pustiť Van de Beeka do Realu Madrid.

Nič sa ale nejaví až tak horúce, ako by sa mohlo zdať ešte pár dní dozadu. I keď španielske médiá referovali dohodu na trase hráč a Real Madrid, chýbala definitíva zo strany Ajaxu Amsterdam. Ten včera s odretými ušami vyradil gréckeho zástupcu po sumárnom výsledku 5-4. Van de Beek dostal v závere zápasu v Amsterdame standing ovation pri svojom striedaní.

Ostane napokon Van de Beek v Ajaxe?

"Očakávam, že sa celá situácia vyrieši veľmi rýchlo. Je ale veľká pravdepodobnosť, že ostanem hrať tu. Real Madrid je fantastický klub, lenže Ajax je ním tiež," hovoril po zápase s PAOK Donny Van de Beek. Ešte predtým hovoril jeho tréner Erik Ten Hag, že predpokladá zotrvanie Van de Beeka.


"Myslím si, že ostane v Ajaxe," hovoril zase po zápase Marc Overmars, športový riaditeľ Ajaxu. "Máme pred sebou určitý časový úsek, do ktorého by sme všetko mali vedieť, dúfame teda, že všetko dopadne dobre. Neplánujeme priviesť nejakých ďalších hráčov," hovoril zástupca holandského klubu. Ostane tak napokon Donny Van de Beek v Ajaxe Amsterdam, alebo Real Madrid pritlačí na rokovania?