Šprintér Volko bude zbierať medaily v novom klube, dresy menia aj ďalší atletickí reprezentanti

v kategórii: Atletika 0

V jesennom prestupovom období zmenili dres i ďalší atletickí reprezentanti. BRATISLAVA 5. decembra (WebNoviny.sk).

Najrýchlejší slovenský šprintér Ján Volko už nebude zbierať medaily a úspechy pre BK HNTN Bratislava, ale od najbližšej halovej sezóny bude súťažiť vo farbách nového klubu Naša atletika Bratislava so sídlom v Chorvátskom Grobe. Informuje o tom oficiálny facebookový profil Slovenského atletického zväzu.

V jesennom prestupovom období zmenili dres i ďalší atletickí reprezentanti. Do banskobystrickej Dukly prichádzajú šprintérka Alexandra Bezeková (z Atletika Košice o. z.), viacbojárka Lucia Vadlejch (z AK Spartak Dubnica) a chodec Michal Morvay (z AC Stavbár Nitra).

Organizačná komisia SAZ schválila dovedna 179 prestupov vrátane prestupu štvorstovkárky/osemstovkárky Alexandry Štukovej (z BK HNTN Bratislava do AK Run for Fun Bratislava) a vytrvalca Mareka Hladíka (z BK HNTN Bratislava do BMSC Bratislava).

Komisia zamietla 12 prestupov, napríklad pre nesúhlas materského klubu Spartak Dubnica zatiaľ stopla odchod nádejných chodcov Ragasovej, Burzalovej a Kubiša do MŠK Borský Mikuláš alebo aj prestup oštepára Patrika Žeňúcha zo Slávie TU Košice do AC Stavbár Nitra.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.