Skvelé správy pre Real Madrid: Dani Carvajal sa blíži návratu

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid sa opäť raz dostal do víru zranení a zdravotných problémov svojich hráčov. Predsa len ale choroba zápalu osrdcovníka pravého obrancu Daniho Carvajala vzbudzovala strach.

Momentálne ale prišli pre fanúšikov Los Blancos výborné správy: Dani Carvajal už chorobou netrpí, liečba protizápalovými tabletkami a inými látkami zabrala, nenastali žiadne komplikácie a hráč už je zdravý. Real Madrid ale nechce nič riskovať a Carvajala nechce nútiť k rýchlemu návratu.


Pôvodné prognózy o tom, že by možno chýbal do konca kalendárneho roka sa napokon nepotvrdili. I tak ale Carvajal nemôže hrať hneď, musí najprv podstúpiť kvalitnú fyzickú a kondičnú prípravu pod dohľadom lekárov, ktorí musia vidieť, ako jeho telo na záťaž reaguje. Carvajal sa tak blíži návratu.

Už teraz ale Zidane môže počítať s viacerými hráčmi, ktorí mali zdravotné problémy. Vracajú sa Karim Benzema, Marcelo či Theo Hernandéz. Naďalej chýba Mateo Kovačić, ktorý sa ale tiež blíži návratu. Na určitý čas vypadol Gareth Bale a zopár zápasov aktuálne vynechá brankár Keylor Navas.