HC Slovan Bratislava odohrá štyri zápasy za sedem dní, na trip išiel aj Zach Boychuk

v kategórii: Hokej 0

Do Ruska odcestovala trojica brankárov, deväť obrancov a pätnásť útočníkov, medzi nimi aj nováčik v kádri Slovana Kanaďan Zach Boychuk. BRATISLAVA 12. októbra (WebNoviny.sk).

Hokejistov Slovana Bratislava čakajú od štvrtka štyri súboje u súperov za sedem dní.

Pod vedením trénera Eduarda Zankovca nastúpia "belasí" už vo štvrtok o 16.00 h SELČ na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg, v sobotu 14. októbra v Čeľabinsku, o ďalšie dva dni neskôr v Magnitogorsku a v stredu 18. októbra v Togliatti.

Do Ruska odcestovala trojica brankárov, deväť obrancov a pätnásť útočníkov, medzi nimi aj nováčik v kádri Slovana Kanaďan Zach Boychuk. Po návrate domov absolvujú tri súboje pred vlastnými fanúšikmi postupne proti Dinamu Moskva, Lokomotivu Jaroslavľ a SKA Petrohrad.

Káder HC Slovan Bratislava

  • na výjazde za súpermi
Marek Mazanec, Jakub Štěpánek, Ján Kožiak - Simon Després, Cam Barker, Andrej Meszároš, Nick Ebert, Ivan Švarný, Patrik Bačík, Tomáš Voráček, Tommi Taimi, Lukáš Kozák - Lukáš Kašpar, Radek Smoleňák, Zach Boychuk, Michal Hlinka, Marek Hecl, Marek Viedenský, Juraj Mikúš, Tomáš Hrnka, Andrej Šťastný, Boris Sádecký, Michal Řepík, Jan Buchtele, Colby Genoway, Pavol Skalický, Eliezer Ščerbatov


Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.