V Skopje sa stal zázrak, z nezvratného rozhodnutia sa stala fraška médií

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Cristiano Ronaldo chce opustiť Španielsko a Real Madrid, rozhodnutie je nezvratné. Ronaldo už oznámil svojim blízkym, že odchádza z Madridu, nie je cesty späť.

Prejde viac než mesiac a Cristiano Ronaldo stojí v zápase Real Madrid - Manchester United... v drese Realu Madrid. Portugalský denník A Bola hovoril o nezvratnom rozhodnutí. Futbal ale má zmysel pre zázraky. Rozhodnutie sa nakoniec zvrátiť dalo. Cristiano Ronaldo ostane v Reale Madrid. Po zápase sa na to už ani nikto nepýtal, ale i napriek tomu to Sergio Ramos potvrdil: "Myslím si, že ostane, hovoril som s ním, ale to si nechám pre seba, hovorili sme o tom," upokojil ešte fanúšikov Sergio Ramos.
V zaujímavom videu od televízie Mega si môžeme pozrieť zákulisie zápasu Cristiana Ronalda. Vieme, že nastúpil do zápasu až neskoro v druhom polčase, ale najmä prvý polčas strávil len na lavičke. Ako môžete vidieť, zápas prežíval, góly oslavoval... Jednoducho takto sa hráč pred odchodom nespráva. Ako správny budúci tréner okamžite vyštartoval cez prestávku na ochladenie, aby svojim spoluhráčom podal vodu a pochválil ich. Napríklad Tonimu Kroosi povedal, že všetko mu ide perfektne. Ako inak... Zdá sa, že Cristiano Ronaldo je v Madride opäť raz šťastný.