Kontroverzná penalta nezanechala medzi hráčmi Realu a Juve dobrú krv

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Už celý zápas bol snáď pre všetkých veľkým šokom. Real Madrid bol jasným postupujúcim do semifinále Ligy majstrov a po 60 minútach hry to bolo 3-0 pre Juventus, ktorý takmer šokoval celý futbalový svet.

Potom, keď už sa zdalo, že sa schyľuje k predĺženiu, prišla kontroverzná penalta, ktorá o všetkom rozhodla. Tento moment ale nezanechal dobrú krv medzi hráčmi Realu Madrid a Juventusu Turín. Tí sa spolu hádali ešte aj po odchode do šatní, hráči Juventusu si to namierili medzi rozhodcov a aj medzi niektorých hráčov Los Blancos. Vrelo to už aj počas prípravy exekúcie penalty a aj po záverečnom hvizde na trávniku.

Ronalda nenechali na pokoji

Najprv jeho bývalý klub PSG a teraz aj jeho súčasný klub, Juventus Turín. Blaise Matuidi to dával hráčom Realu Madrid po hvizde doslova vyžrať. Najmä Cristianovi Ronaldovi.

Higuaín nespokojný

Gonzálo Higuaín mal za sebou svoj prvý zápas na Santiago Bernabéu v pozícii súpera domáceho tímu. Po záverečnom hvizde bol značne rozladený a pustil sa do roztržky najmä s Lucasom Vázquezom, ktorý si vypýtal penaltu od Medhiho Benatiu.