Isco hrá ako chlapec na ulici, a to sa mi páči, vraví Zidane

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

V tejto sezóne má Real Madrid pekne podelených svojich "zachráncov". Raz to bol Marco Asensio, druhý raz Dani Ceballos, naposledy to bol Isco. Ten pokračuje vo svojich skvelých výkonoch z tohto roka.

"Isco hrá ako chlapec na ulici, taký ten futbal, kde si idete len zakopať do lopty pre zábavu. A to sa mi na tom veľmi páči, predviedol fantastický výkon," hovorí jeho tréner Zidane, ktorý vo svojom hernom prejave veru nemal ďaleko k jednoduchému a zároveň krásnemu futbalu. Isco zaznamenal dva góly a sám povedal, že tím sa neustále zlepšuje a bol veľmi šťastný za svoje góly.
Že Cristiano Ronaldo stále čaká na svoj premiérový zásah v La Lige? "To nevadí, on dal veľmi dôležité góly v Dortmunde. Myslím si, že mu nejakým spôsobom Liga majstrov svedčí viac a to je tiež veľmi dôležité. On sa ešte presadí," nechcel nijakým spôsobom Isco zvyšovať tlak na svojho spoluhráča, ktorý mu nahrával na úvodný gól. Jeho dva góly opäť raz zachránili Real Madrid. Mladí Španieli túto úlohu majú rozdelenú naozaj príkladne. Iscove dotyky s lotpou, to je vždy veľmi príjemný pohľad.